Wykładowcy

 • Dr Arnaldo Castellucci

  Dr Arnaldo Castellucci ukończył medycynę na Uniwersytecie we Florencji w 1973 i uzyskał specjalizację w stomatologii na tym samym Uniwersytecie w 1977. W latach 1978 - 1980 uczęszczał na kursy dokształcające w dziedzinie endodoncji w Boston University School of Graduate Dentistry, u Profesora Herberta Schilder'a.

 • Dr Sashi Nallapati

  Dr Nallapati zdobył stopień naukowy w Dental College and Hospital, Hyderabad w Indiach. W latach 1996-2004 zajmował się głównie endodoncją w Ocho Rios na Jamajce. Jego klinika była pierwszą która zaczęła używać mikroskopów zabiegowych. Obecnie prowadzi klinikę w Kingston na Jamajce. Jest również wykładowcą w University of the West Indies na Jamajce oraz gościnnie w Nova Southeastern University na Florydzie.

 • Dr Freddy Belliard

  Dr Belliard jest doświadczonym wykładowcą oraz instruktorem szkoleniowym. Prowadzi warsztaty praktyczne i wykłady podczas międzynarodowych konferencji stomatologicznych oraz na wiodących uniwersytetach w Ameryce Północnej i Ameryce Południowej, Azji oraz na Środkowym Wschodzie. Jest moderatorem dwóch internetowych for endodontycznych ROOTS oraz Endolatinos.

 • Dr Monika Dzieciątkowska

  Dysponuje ponad 20 letnim, praktycznym doświadczeniem w pracy z pacjentami w obszarze endodontyczno-protetycznym. Ukończyła Łódzką Akademię Medyczną na oddziale Stomatologicznym, gdzie zdobyła I stopień specjalizacji ze Stomatologii Ogólnej.

 • Dr Dorota Chojnacka

  Jest absolwentem Warszawskiej Akademii Medycznej z 1995 roku. Po studiach pracowała jako asystent następnie wykładowca w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej IS AM w Warszawie. W roku 1998 uzyskała tytuł Specjalisty I stopnia w dziedzinie Stomatologii Ogólnej.

 • Dr Tomasz Machan

  Ukończył stomatologię na Uniwersytecie "La Sapienza" w Rzymie. W 1998 uczestniczył w szkoleniu "Microscope Training in Endodontics" w University of Pennsylvania, Department of Entodontics u prof. Syungcuka Kima.

 • Dr Michał Jóźwiak

  Dr Michał Jóźwiak jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku - specjalizacja: chirurg stomatolog. Od 1987 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczną w Iławie.

 • Dr n. med. Witold Jurczyński

  Ukończył studia medyczne w Collegium Medicum UJ w 1992r., uzyskał specjalizację II stopnia w periodontologii w roku 1999r. W 2003 r. uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Międzynarodowy członek Amerykańskiej Akademii Periodontologii.

 • Lek. stom. Bartłomiej Karaś

  Ukończył Wydział Lekarsko-Stomatologiczny Akademii Medycznej we Wrocławiu. Głównym obszarem zainteresowania jest endodoncja/leczenie kanałowe/ z zastosowaniem mikroskopu zabiegowego z zastosowaniem nowoczesnych technologii i sprzętu medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz European Society of Endodontology.

 • Lek. stom. Tomasz Jerzy Zbożeń

  Lek. stom. Tomasz Zbożeń ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 2005 r. Prowadzi warsztaty z zakresu endodoncji oraz praktycznego wykorzystania komputerowej nawigacji implantologicznej.

 • Dr Jerzy Zbożeń

  Lek. stom. Jerzy Zbożeń ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1980 r. Kilka lat później uzyskał specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Zainteresowania: endodoncja, mikrochirurgia. implantologia.

 • Tech. dent. Michał Baranowski

  Michał Baranowski urodzony w Warszawie w 1977.W roku 1996 ukończył medyczne studium techniki dentystycznej w Płocku. Od 2000 Roku jest właścicielem laboratorium techniki dentystycznej w Warszawie .Jest też współwłaścicielem gabinetu stomatologicznego.

Powrót