Wykładowcy

 • Prof. Elisabetta Cotti

  Profesor Cotti jest wykładowcą o międzynarodowej renomie. Autorka licznych amerykańskich, włoskich i międzynarodowych publikacji naukowych.

 • Dr Gergely Benyőcs

  Gergely Benyocs specjalizuje się w leczeniu endodontycznym i jest właścicielem gabinetu stomatologicznego PreceDent obsługującego zabiegi endodontyczne wysokiego poziomu, przy użyciu podejścia mikroskopowego i najnowszej technologii.

 • Dr Eugen Buga

  Dr Buga jest specjalistą w dziedzinie zaawansowanej endodoncji mikroskopowej i nowoczesnych technik stomatologicznych, praktykującym w prywatnym gabinecie w Kiszyniowie w Mołdawii.

 • Dr Massimo Giovarusscio

  Dr Massimo Giovarruscio ma duże doświadczenie w stomatologii estetycznej, endodoncji i stomatologii odtwórczej. Jest wysoko wykwalifikowanym profesjonalistą z ponad 18-letnim doświadczeniem stomatologicznym.

 • Dr Waleed Kurdi

  Ponad dziewięć lat doświadczenia jako klinicysta, badacz i wykładowca w opracowywaniu strategii i wytycznych w leczeniu kanałowym i higieny jamy ustnej wykładowca i kierownika zespołu Endo-Dam Team przez ponad 2 lata

 • Dr Sergio Rosler

  Dr Sergio Rosler ukończył uniwersytet w Buenos Aires w Argentynie w 1997 r. Otrzymał tytuł magistra inżyniera. w dziedzinie endodoncji w 2005 roku na Universidad Maimónides i mgr inż. w implantologii ustnej w 2009 roku z Pontificia Universidad Católica Argentina, oba w Buenos Aires.

 • Dr Oscar von Stetten

  Dr Oscar von Stetten studiował stomatologię w latach 1996-2001 na Freie Universität w Berlinie w Niemczech. Od 1998 roku pracuje w „powiększeniu”. Od 2002 roku koncentruje się na endodoncji w swojej prywatnej praktyce. Członek Niemieckiego Towarzystwa Implantologii Stomatologicznej (DGZI), Niemieckiego Towarzystwa Periodontologii (DGP) oraz Niemieckiego Towarzystwa Endodoncji (DGEndo).

 • Dr Jolanta Nowakowska-Socha

  Lekarz stomatolog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Droga zawodowa od początku jest związana z Pomorską Akademią Medyczną i miastem Szczecin.

 • Dr Mariusz Bołzan

  Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej, specjalista periodontolog. Uczestniczył w licznych kursach, warsztatach i konferencjach, głównie z zakresu chirurgii śluzówkowo-dziąsłowej i implantologii w kraju i za granicą.

 • Dr Łukasz Lassmann

  Dr Łukasz Lassmann jest członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej oraz International Congress of Oral Implantologists. Od początku swojej drogi zawodowej specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce oraz kompleksowej rekonstrukcji zgryzu.

 • Dr Jerzy Zbożeń

  Lek. stom. Jerzy Zbożeń ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1980 r. Kilka lat później uzyskał specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Zainteresowania: endodoncja, mikrochirurgia. implantologia.

 • Dr Tomasz Zbożeń

  Dr Tomasz Zbożeń ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 2005 r. Prowadzi warsztaty z zakresu endodoncji oraz praktycznego wykorzystania komputerowej nawigacji implantologicznej..

 • Łukasz Szymczyszyn

  Magister ratownictwa medycznego. Swoją naukę kontynuował na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych im. gen Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu. Od 10 lat pracuje w zespole paramedycznym wrocławskiego Pogotowia Ratunkowego.

 • Dr Andriy Zavadka

  Lekarz - ortopeda Stomatologiczne Medyczne Centrum Lwowskiego Narodowego Medycznego Uniwersytetu im. Daniela Galickiego , dyrektor “Zavadka Dental Clinic”

 • Dr Jakub Wiśniewski

  Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Uniwersytet Medyczny w Warszawie). Od ponad 12 lat specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej i protetyce.

 • Dr Agnieszka Wąsewicz

  Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Od początku swojej kariery zawodowej jest związana z nowoczesną endodoncją. W tym kierunku również kontynuowała swoją edukację podyplomową i wiosną 2016 zdała egzamin specjalizacyjny z najwyższym wynikiem w kraju otrzymując tytuł specjalisty z dziedziny stomatologii zachowawczej z endodoncją.

Powrót