Wykładowcy

 • Dr Orlando Alvarez

  Ukończył studia na Uniwersytecie w Chile w 1988 roku jako DDS Doctor of Dental Surgery). Uzyskał tytuł Magistra Implantologii tomatologicznej na Uniwersytecie w Andrés Bello w Chile.

 • Prof. Carlos Bóveda

  Specjalizacja z endodoncji, ukończył Universidad Central de Venezuela, 1990. Studia podyplomowe z dziedziny endodoncji w szpitalu "Carlos J. Bello", Cruz Roja Venezolana, 1991.

 • Prof. Elisabetta Cotti

  Profesor Cotti jest wykładowcą o międzynarodowej renomie. Autorka licznych amerykańskich, włoskich i międzynarodowych publikacji naukowych.

 • Prof. Gianluca Gambarini

  Profesor endodoncji, Uniwersytet w Rzymie, La Sapienza. Międzynarodowy wykładowca i naukowiec. Jest autorem ponad 380 artykułów naukowych, dwóch książek. Wykładał na całym świecie (ponad 240 prezentacji), oraz był zapraszany jako główny mówca w najważniejszych międzynarodowych i narodowych kongresach endodontycznych.

 • Dr Sam Kratchman

  Specjalista endodonta, uznany wykładowca, autor wielu prac naukowych z zakresu endodoncji i mikrochirurgii, członek wielu towarzystw naukowych. Działa na rzecz repopularyzacji mikrochirurgii w podręcznikach do endodoncji oraz klinikach dentystycznych Ameryki Północnej.

 • Dr Francesco Maggiore

  Dr Francesco Maggiore jest absolwentem Uniwersytetu w Rzymie, School of Dentistry, Włochy. Ma prywatną praktykę w Niemczech specjalizującą się w endodoncji i mikrochirurgii endodontycznej.

 • Prof. Marga Ree

  Prof. Marga Ree uzyskała swój stopień naukowy na Uniwersytecie Amsterdamskim w 1979 roku. Przez kolejne pięć lat była niepełnowymiarowym pracownikiem wydziału endodontycznego i pedodontycznego oraz klinicznym nauczycielem w centralnej klinice dentystycznej na Uniwersytecie Amsterdamskim.

 • Dr Jerzy Zbożeń

  Lek. stom. Jerzy Zbożeń ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1980 r. Kilka lat później uzyskał specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Zainteresowania: endodoncja, mikrochirurgia. implantologia.

Powrót