Plan

Opiekę merytoryczną Sympozjum zapewnia Komitet Naukowy w składzie: prof. dr hab. Danuta Piątowska, prof. dr hab. Halina Pawlicka oraz prof. dr hab. Jerzy Krupiński.

Patronat medialny: www.dentonet.pl


Prekongres:

  PunktWarsztaty - Endodoncja praktyczna - dn. 2 grudnia br. (czwartek) w godzinach 10.00 -15.00 prowadzi lek. stom. Jerzy Zbożeń, oraz lek. stom. Tomasz Zbożeń, sala Wiedeńska - Zobacz więcej

PunktEgzaminy Curriculum Endodontyczne organizowane przez Polskie Towarzystwo Endodotyczne oraz Curriculum Implantologii organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne


Kongres:

  PunktWykłady z dziedziny endodoncji oraz mikrochirurgii i implantologii odbywać się będą w sali Europejskiej I w czwartek w godzinach od 16.00 do 20.00 oraz w piątek i w sobotę od 10.00 do 19.30 z przerwami na kawę oraz lunch w Sali Restauracyjnej. Każdy dzień wykładów zakończy dyskusja z prowadzącymi. W tym roku m. in. gościć będziemy: prof. Elisabetta Cotti, prof. Marga Ree, prof. Samuel Kratchman, Dr Brian Sarter oraz prof. Jorge Vera.

PunktWykłady tłumaczone będą symultanicznie przez zespół Pana Jacka Czownickiego, Inter Lang & Text.

PunktKażdy uczestnik Sympozjum otrzyma Certyfikat oraz 18 punktów edukacyjnych.

PunktW czwartek wieczorem po zakończonych obradach zapraszamy Członków Polskiego Towarzystwa Endodontycznego na Zebranie, ostatnie w tym roku.

PunktW piątek w godzinach przedpołudniowych, podczas przerw między wykładami, odbędą się ceremonie wręczenia Certyfikatów ukończenia Curriculum Endodontycznego. Edycja 2010. Członkom Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Curriculum Implantologii PSI 2009/2010 Członkom Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

PunktW godzinach popołudniowych natomiast zaprosimy wszystkich Uczestników do pamiątkowego, wspólnego zdjęcia.

PunktPodczas Sympozjum wyłonimy i nagrodzimy ponownie zwycięzcę konkursu "Endonalewka". Rozstrzygnięcie i degustacja w piątek (3 grudnia) podczas kolacji i imprezy towarzyszącej.

PunktWieczorami zapraszamy do Sali Restauracyjnej na kolacje i imprezy tematyczne połączone z zabawą do późnych godzin nocnych w takt muzyki. Tematy przewodnie zabaw podane są w linku plan spotkania i prosimy nie zapomnieć zabrać odpowiednich kreacji.

PunktPodczas kolacji w czwartek wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Chopinowskim, a w sobotę w konkursie tańca z filmu Pulp Fiction. Dla zwycięzców ciekawe nagrody!

PunktWieczornym spotkaniom towarzyszyć będzie muzyka wykonywana na żywo i wiele dodatkowych, zaskakujących, niespodziewanych atrakcji.

PunktUroczyste rozdanie dyplomów dla Uczestników Sympozjum podczas Kolacji w sobotę.

PunktW każdej wolnej od zajęć chwili zapraszamy do wspólnej zabawy w Aquaparku.

PunktOd czwartku zapraszamy także do naszego Sklepu (sala Moskiewska), gdzie będą Państwo mogli zapoznać się z naszą ofertą i dokonać zakupów. Przez cały czas pobytu w Jachrance nasz sprzęt będzie do Państwa dyspozycji, a nasi doświadczeni pracownicy będą służyć radą i pomocą.

Powrót