Wykładowcy

 • Prof. Elisabetta Cotti

  Profesor Cotti jest wykładowcą o międzynarodowej renomie. Autorka licznych amerykańskich, włoskich i międzynarodowych publikacji naukowych.

 • Dr Richard Kahan

  Prezes Endodontic Courses I wykładowca na University College London. Aktualnie prowadzi badania na temat ustawień CBCT, dozymetrii i sposobów osiągnięcia jak najlepszych metod wizualizacji patologii endodontycznej.

 • Dr Sam Kratchman

  Specjalista endodonta, uznany wykładowca, autor wielu prac naukowych z zakresu endodoncji i mikrochirurgii, członek wielu towarzystw naukowych. Działa na rzecz repopularyzacji mikrochirurgii w podręcznikach do endodoncji oraz klinikach dentystycznych Ameryki Północnej.

 • Tech. dent. Robert Michalik

  Ukończył wydzaiłu techniki dentystycznej w 1987. Po dwóch latach pracy w pracowni Akademii Medycznej w Warszawie otworzył swoją pracownię Inter-Dent, którą kieruje do obecnej chwili. W 2003 roku jako pierwszy w Polsce rozpoczął pracę systemami cad-cam.

 • Tech. dent. Piotr Nagadowski

  Od 1995 r. jest właścicielem laboratorium protetycznego Natrodent z siedzibą w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Zajmuje się prowadzeniem szkoleń specjalistycznych z zakresu artykulacji, rejestracji stawowej, wykonawstwa szyn, protez całkowitych i uzupełnień stałych w kraju i za granicą.

 • mgr Barbara Podsadna

  Ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu. Uzyskała tytuł magistra farmacji, ze specjalizacją z mikrobiologii lekarskiej. Od 2003 r. jest konsultantem naukowym w Medilab Sp. z o.o.

 • Prof. Marga Ree

  Prof. Marga Ree uzyskała swój stopień naukowy na Uniwersytecie Amsterdamskim w 1979 roku. Przez kolejne pięć lat była niepełnowymiarowym pracownikiem wydziału endodontycznego i pedodontycznego oraz klinicznym nauczycielem w centralnej klinice dentystycznej na Uniwersytecie Amsterdamskim.

 • Brian H. Sarter

  Brian H. Sarter, M.D., F.A.C.C. ukończył Duke University (Zoology) w Durham w Północnej Karolinie, a następnie podjął studia na University School of Medicine w Nowym Jorku. Obecnie pracuje jako Dyrektor Medyczny w Christiana Care Hospital oraz jako Docent na Wydziale Medycyny w Thomas Jefferson University Hospital.

 • Dr n. med. Jorge Vera

  W 1989 roku uzyskał stopień DDS (Doctor of Dental Surgery) Narodowego Uniwersytetu w Meksyku. W roku 1993 certyfikat endodoncji z TUFTS Uniwersyteckiej Szkoły Stomatologicznej. Prezes Meksykańskiego Związku Endodontów, członek Amerykańskiego Związku Endodontów, członek Naukowego Komitetu Doradczego The Journal of Endodontics oraz członek Doradczego Komitetu Endodontycznego.

 • Dr Jerzy Zbożeń

  Lek. stom. Jerzy Zbożeń ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1980 r. Kilka lat później uzyskał specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Zainteresowania: endodoncja, mikrochirurgia. implantologia.

 • Lek. stom. Tomasz Jerzy Zbożeń

  Lek. stom. Tomasz Zbożeń ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 2005 r. Prowadzi warsztaty z zakresu endodoncji oraz praktycznego wykorzystania komputerowej nawigacji implantologicznej.

Powrót