Wykładowcy

 • Dr Gary Glassman

  Gary Glassman, Chirurg dentysta, FRCD (Fellow of Royal College of Dentists of Canada) W 1984 ukończył Uniwesytet w Toronto, gdzie był beneficjentem stypendium Jamesa B. Wilmott'a, Mosby i stypendium endodontycznego George Hare dla biegłości w endodoncji. Absolwent programu endodontycznego na uniwersytecie Temple, otrzymał nagrodę Louis I. Grossman Study Club za biegłość kliniczną w endodoncji.

 • Dr Sam Kratchman

  Specjalista endodonta, uznany wykładowca, autor wielu prac naukowych z zakresu endodoncji i mikrochirurgii, członek wielu towarzystw naukowych. Działa na rzecz repopularyzacji mikrochirurgii w podręcznikach do endodoncji oraz klinikach dentystycznych Ameryki Północnej.

 • Dr Tomasz Machan

  Ukończył stomatologię na Uniwersytecie "La Sapienza" w Rzymie. W 1998 uczestniczył w szkoleniu "Microscope Training in Endodontics" w University of Pennsylvania, Department of Entodontics u prof. Syungcuka Kima.

 • Dr n. med. Carl E. Misch

  Carl E. Misch jest wykładowcą akademickim oraz dyrektorem Wydziału Implantologii Stomatologicznej na Uniwersytecie Temple w Filadelfii. Dr. Misch już od 30 lat prowadzi prywatną praktykę, gdzie zajmuje się wyłącznie implantoprotetyką (przeszczep kości i umieszczanie implantów) i zabiegami powiązanymi.

 • Prof. Marga Ree

  Prof. Marga Ree uzyskała swój stopień naukowy na Uniwersytecie Amsterdamskim w 1979 roku. Przez kolejne pięć lat była niepełnowymiarowym pracownikiem wydziału endodontycznego i pedodontycznego oraz klinicznym nauczycielem w centralnej klinice dentystycznej na Uniwersytecie Amsterdamskim.

 • Dr Thomas P. Sollecito

  Dr Sollecito ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet Villanova, gdzie zdobył tytuł licencjata biologii. Następnie również z honorami, ukończył studia na Wydziale Stomatologii, Uniwersytetu Pennsylwania gdzie uzyskał tytuł lekarza dentysty. Obecnie jest Szefem Wydziału Medycyny Jamy Ustnej (Oral Medicine) oraz Profesorem na tym wydziale.

 • Dr n. med. Mitsuhiro Tsukiboshi

  Dr Tsukiboshi ukończył Stomatologię na Uniwersytecie w Osace. W 1980 obronił doktorat na temat materiałów dentystycznych na uniwersytecie Kyoto. W 1981r. rozpoczął swą prywatną praktykę dentystyczną, którą prowadzi nieprzerwanie do dziś. Zainteresowanie Doktora Tsukiboshi traumatologią oraz autoprzeszczepem zaowocowało szerokim zaangażowaniem klinicznym, oraz licznymi prezentacjami i publikacjami.

 • Dr n. med. Jorge Vera

  W 1989 roku uzyskał stopień DDS (Doctor of Dental Surgery) Narodowego Uniwersytetu w Meksyku. W roku 1993 certyfikat endodoncji z TUFTS Uniwersyteckiej Szkoły Stomatologicznej. Prezes Meksykańskiego Związku Endodontów, członek Amerykańskiego Związku Endodontów, członek Naukowego Komitetu Doradczego The Journal of Endodontics oraz członek Doradczego Komitetu Endodontycznego.

 • Dr Jerzy Zbożeń

  Lek. stom. Jerzy Zbożeń ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1980 r. Kilka lat później uzyskał specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Zainteresowania: endodoncja, mikrochirurgia. implantologia.

Powrót