Wykładowcy

 • Dr Wojciech Bednarz

  W 1986 ukończył Akademię Medyczną we Wrocławiu. Od 1996 roku jest specjalistą II st. w dziedzinie periodontologii. Otrzymał stopień doktora nauk medycznych w AM we Wrocławiu na podstawie pracy "Zastosowanie techniki przeszczepu płata mostkowego według modyfikacji własnej w leczeniu recesji dziąseł" w 2002 roku.

 • Prof. Arnaldo Castellucci

  Prof. Arnaldo Castellucci ukończył medycynę na Uniwersytecie we Florencji w 1973 i uzyskał specjalizację w stomatologii na tym samym Uniwersytecie w 1977. W latach 1978 - 1980 uczęszczał na kursy dokształcające w dziedzinie endodoncji w Boston University School of Graduate Dentistry, u Profesora Herberta Schilder'a.

 • Dr Monika Dzieciątkowska

  Dysponuje ponad 20 letnim, praktycznym doświadczeniem w pracy z pacjentami w obszarze endodontyczno-protetycznym. Ukończyła Łódzką Akademię Medyczną na oddziale Stomatologicznym, gdzie zdobyła I stopień specjalizacji ze Stomatologii Ogólnej.

 • Dr Guillaume Jouanny

  Pochodzi z Francji. Studiował na University of Paris René Descartes, oraz University of Pennsylvania (Philadelphia, USA). Wykładowca wielu międzynarodowych kongresów..

 • Dr Richard B. Goldman

  Richard B. Goldman ukończył geologię na SUNY/Albany, a następnie ukończył SUNY/Stony Brook School of Dental Medicine, gdzie uzyskał tytuł chirurga dentysty. Następnie odbył roczny staż w Veterans Administration Medical Center in Buffalo w Nowym Yorku oraz zdobył tytuł członka Academy of General Dentistry w 1990..

 • Prof. Bekir Karabucak

  Prof. Bekir Karabucak uzyskał tytuł chirurga dentysty na Istanbul Univeristy (Turcja) oraz tytuł lekarza dentysty na University of Pennsylvania, gdzie ukończył również studia magisterskie z zakresu biologii jamy ustnej. Następnie ukończył podyplomowe szkolenie z zakresu endodoncji na University of Pennsylvania..

 • Lek. stom. Bartłomiej Karaś

  ukończył Wydział Lekarsko-Stomatologiczny Akademii Medycznej we Wrocławiu. Głównym obszarem jego zainteresowania jest endodoncja z zastosowaniem mikroskopu zabiegowego. Jest członkiem, Polskiego Towarzystwa Ergonomii Stomatologicznej, Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz European Society of Endodontology..

 • Prof. Sam Kratchman

  Specjalista endodonta, uznany wykładowca, autor wielu prac naukowych z zakresu endodoncji i mikrochirurgii, członek wielu towarzystw naukowych. Działa na rzecz repopularyzacji mikrochirurgii w podręcznikach do endodoncji oraz klinikach dentystycznych Ameryki Północnej.

 • Dr Michele Perelli

  Dr Michele Perelli ukończył stomatologię i protetykę na University of Turin w 2001. Jest absolewentem wielu podyplomowych kursów z zakresu periodontologii i implantologii we Włoszech i w USA (w 2007 – 2008 na Wydziale Periodentologii na Penn University, Philadelphia U.S.A.) oraz z zakresu protetyki (2009 – 2010 dr. Gracis S – Mediolan – Włochy)...

 • Dr Joseph Rava

  Dr Joe Rava ukończył Gettysburg College w Filadelfii a tytuł lekarza dentysty otrzymał na Pennsylvania School of Dental Medicine...

 • Dr Ruben Rosas

  Dr Ruben Rosas uzyskał tytuł chirurga stomatologa na University Latin of México w Celaya. W 2005 roku zrobił specjalizację z endodoncji na Autonomous University of Querétaro. Jest przewodniczącym stowarzyszenia endodontycznego Guanajuato Association of Endodontists ...

 • Dr Brian H. Sarter

  Brian H. Sarter, M.D., F.A.C.C. ukończył Duke University (Zoology) w Durham w Północnej Karolinie, a następnie podjął studia na University School of Medicine w Nowym Jorku. Obecnie pracuje jako Dyrektor Medyczny w Christiana Care Hospital oraz jako Docent na Wydziale Medycyny w Thomas Jefferson University Hospital..

 • Tech. dent. Nasser Shademan

  Nasser Shademan to uznany na świecie technik dentystyczny, profesjonalny malarz i rzeźbiarz. Unikalny na skalę światową artysta zajmujący się techniką stomatologiczną podnosząc ją do rangi Sztuki Stomatologii Estetycznej. Ceniony w kręgach zawodowych za nieprzeciętną wiedzę i umiejętności techniczne...

 • Lek. dent. Natalia Stachera

  Lek. dent. Natalia Stachera – jest absolwentką Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Posiada już spory dorobek naukowy i doświadczenie dydaktyczne. Pierwsze sukcesy odnosiła już jako studentka zdobywając wyróżnienia na ogólnopolskich konferencjach Studenckiego Towarzystwa Naukowego...

 • Lek. stom. Tomasz Jerzy Zbożeń

  Lek. stom. Tomasz Zbożeń ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 2005 r. Prowadzi warsztaty z zakresu endodoncji oraz praktycznego wykorzystania komputerowej nawigacji implantologicznej.

Powrót