Tech. dent. Nasser Shademan

Nasser Shademan to uznany na świecie technik dentystyczny, profesjonalny malarz i rzeźbiarz. Unikalny na skalę światową artysta zajmujący się techniką stomatologiczną podnosząc ją do rangi Sztuki Stomatologii Estetycznej. Ceniony w kręgach zawodowych za swą nieprzeciętną wiedzę i umiejętności techniczne. Jest twórcą Mikro Estetytki – koncepcji poświęconej sztuce odwzorowania naturalnej estetyki w stomatologii w skali mikro, tak aby uzyskać odbudowę trójwymiarową, dopasowaną do twarzy, kolorytu cery, tekstury oraz płci. Jego wiedza technologiczna dotycząca mechanizmów odbudowy w połączeniu z artystycznymi umiejętnościami umożliwia mu zaprojektowanie odbudowy protetycznej z najdrobniejszymi detalami, która zachwyca i satysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających pacjentów (w tym znanych celebrytów).

Nasser to pierwszy na świecie technik, który wytwarza odbudowy protetyczne, gdzie w warstwach porcelany są zręcznie i szczegółowo odwzorowane postacie w skali mikro. Jego prace obejmują między innymi portrety słynnych osób, prace Michała Anioła, Leonardo Da Vinci oraz oczywiście portrety pacjentów – wszystkie prace mają wymiary tak małe, że są ledwie widoczne gołym okiem. Nasser Shademan jest znany z dużej innowacyjności i pewnej ręki, dzięki czemu potrafi zapewnić dobre rozwiązanie nawet  w najbardziej skomplikowanej sytuacji. Znany ze swoich umiejętności technicznych i projektowania wyjątkowych mechanizmów odbudowy, Nasser opracował pierwszy na świecie nie chirurgiczny system odbudowy dziąseł - przykręcane dziąsła Mona Lisa. Dzięki temu zapewnia naturalną estetykę do zastosowania przy odbudowach po zabiegach implantologicznych i nieimplantologicznych.

Nasser rozumie złożoność procesu planowania uśmiechu indywidualnego i w ostatnich latach rozwinął rewolucyjną koncepcję „projekt uśmiechu indywidualnego w 20 minut”, który jest uznawany za bardzo efektywne i szybkie narzędzie komunikacji, szczególnie dla potrzeb stomatologii estetycznej. Nasser współpracuje z wieloma protetykami na całym świecie, włączając w to US, Australię, Europę i Azję.

Nasser jest uznanym wykładowcą, prowadzi wykłady i kursy praktyczne lokalne i międzynarodowe. Jest również autorem licznych artykułów w magazynach branżowych w Azji, Australii i Europie. Jest dyrektorem Oral Max, jednego z najbardziej wyrafinowanych centrów protetycznych w regionie Azji i Pacyfiku. Celem laboratorium jest wytwarzanie najwyższej jakości odbudów estetycznych.  To centrum obejmuje specjalistyczne laboratorium odbudowy estetycznej oraz zaawansowane centrum szkoleniowe, które oferuje podyplomowe kształcenie dla lekarzy oraz techników.

 

PF16 - eng See English language version

 

 

 

Powrót