Wykładowcy

 • Prof. Elisabetta Cotti

  Profesor Cotti jest wykładowcą o międzynarodowej renomie. Autorka licznych amerykańskich, włoskich i międzynarodowych publikacji naukowych.

 • Dr Gary Glassman

  Gary Glassman, Chirurg dentysta, FRCD (Fellow of Royal College of Dentists of Canada) W 1984 ukończył Uniwesytet w Toronto, gdzie był beneficjentem stypendium Jamesa B. Wilmott'a, Mosby i stypendium endodontycznego George Hare dla biegłości w endodoncji. Absolwent programu endodontycznego na uniwersytecie Temple, otrzymał nagrodę Louis I. Grossman Study Club za biegłość kliniczną w endodoncji.

 • Lek. stom. Michał Jóźwiak

  Lek. stom. Michał Jóźwiak jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku - specjalizacja: chirurg stomatolog. Od 1987 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczną w Iławie.

 • Dr Sam Kratchman

  Specjalista endodonta, uznany wykładowca, autor wielu prac naukowych z zakresu endodoncji i mikrochirurgii, członek wielu towarzystw naukowych. Działa na rzecz repopularyzacji mikrochirurgii w podręcznikach do endodoncji oraz klinikach dentystycznych Ameryki Północnej.

 • Dr Jerzy Zbożeń

  Lek. stom. Jerzy Zbożeń ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1980 r. Kilka lat później uzyskał specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Zainteresowania: endodoncja, mikrochirurgia. implantologia.

Powrót