Wykładowcy

 • Dr Gilberto Debelian

  Międzynarodowe wykłady dr Debelian'a obejmują: infekcje endodontyczne; choroby ogólnoustrojowe powodowane przez mikroorganizmy jamy ustnej; traumatologię stomatologiczną i nowe technologie stosowane w endodoncji

 • Dr Tomasz Dzieniakowski

  Od 20 lat zajmuje się ergonomią w stomatologii. Jest współtwórcą pierwszego programu nauczania ergonomii stomatologicznej w Instytucie Stomatologii w Łodzi. Prowadził liczne szkolenia w zakresie ergonomii w Stanach Zjednoczonych, Japoni, Meksyku, Korei Południowej, Tajlandii, Chinach oraz w licznych ośrodkach w Polsce.

 • Dr Taras Gorodetsky

  Dr Taras Gorodetsky has graduated Lviv National Medical University with specialty in Dental surgery. His professional interests include endodontics, microsurgery and implant treatment.

 • Prof. Syngcuk Kim

  Powszechnie uznawany za twórcę zasad leczenia z użyciem mikroskopu. Prof. Syngcuka Kima już w 1974 roku zastosował to urządzenie do rutynowych zabiegów w endodoncji. Jest również głównym autorem pierwszej specjalistycznej książki dotyczącej zabiegów endodontycznych przeprowadzonych w mikroskopie operacyjnym - Color Atlas of Microsurgery in Endodontics, 2001.

 • Dr Sam Kratchman

  Specjalista endodonta, uznany wykładowca, autor wielu prac naukowych z zakresu endodoncji i mikrochirurgii, członek wielu towarzystw naukowych. Działa na rzecz repopularyzacji mikrochirurgii w podręcznikach do endodoncji oraz klinikach dentystycznych Ameryki Północnej.

 • Enrique Merino

  Dr Merino prowadził wykłady o tematyce Endo-Perio w ponad 14 krajach na całym świecie. Jest profesorem współpracującym z Uniwersytetem w Barcelonie i Uniwersytetem Europejskim w Madrycie, członkiem stowarzyszenia specjalistów w Hiszpanii, USA i we Włoszech.

 • Dr Krystian Owczarczak

  Przez wiele lat był nauczycielem akademickim w Śląskiej Akademii Medycznej, jest autorem wielu prac naukowych. Obecnie prowadzi indywidualną specjalistyczną praktykę stomatologiczną PRO-ESTHETICA w Warszawie, gdzie w szczególności zajmuje się trudnymi problemami stomatologii estetycznej.

 • Dr Jerzy Zbożeń

  Lek. stom. Jerzy Zbożeń ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1980 r. Kilka lat później uzyskał specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Zainteresowania: endodoncja, mikrochirurgia. implantologia.

Powrót